LykkeLiga Teams

LykkeLiga spreder sig med lynets hast og har siden begyndelsen i 2017 etableret sig over hele landet.

På denne side kan du se en aktuel oversigt over, hvor du finder dit nærmeste LykkeLiga hold.

KIF Kidz
KIF Kolding

20277224

brian@schacks.eu

Brian Schack

Vivild Håndbold Starz
Vivild IF

20 92 99 50

gjesingpigen@gmail.com

Anja Søgaard Sørensen

Viborg HK Special Olympics
VHK

28347079

cecilieclaumarch@live.com

Cecilie Serup Claumarch

Varde Kool KIDZ
Varde Håndboldklub

42958156

camillamose04@hotmail.com

Camilla Mose

VRI Dreamers
Vri Håndbold

24452023

michael@haurum.net

Michael Haurum

Troldekids
Vejen HK

20779653

k.lautrup@hotmail.com

Karin Lautrup

TMS All Starz
TMS Ringsted

30239484

lishhansen@hotmail.dk

Lis Hansen

TMG LykkeLiga
TMG Håndbold

60223175

lottesfriese@gmail.com

Lotte S. Friese

THH Stjernerne
Team Helsinge Håndbold

40305024

mariannedideriksen@gmail.com

Marianne Dideriksen

Sønderjyske Kidz


26 19 95 29

mojn9@hotmail.com

Charlotte Hylleberg

Svanarnir
VB Vágur

+298584453

bamo_91@hotmail.com

Bára Krosslá Mortensen

Struer Kidz
Stjær Super Stars
Stjær Boldklub

42171090

julie.neergaard.ravn@gmail.com

Julie de Neergaard Ravn

Stjernebranditterne
Brande håndboldklub

22797580

karinatorben@gmail.com

Karina Kjærgaard Jakobsen

Stenstrup Super Stars
Stenstrup IF

31 66 32 54

Sydfynsfarvehandel@gmail.com

Camilla Jacobsen

SpilLopperne Thy Kidz
Thisted Håndbold

23 95 46 49

juliakoldklinto@gmail.com

Julia Klintø

Speciel Kids
Helsingør Håndbold

29 65 65 63

lr@hels-gym.dk

Louise Ahlmann Iversen

Special Olympics Ungdom
Skjern Håndbold

61601436

morgrauer@icloud.com

Pernille Graunbøl

Solhjulets Superstjerner
Skive FH – Håndbold Kids
Skive fH

61167887

susannetrier@hansen.dk

Susanne Hansen

SVHK Stars
Søndermarken Vejle Håndboldklub

27 85 75 88

lena@svhk.dk

Lena Lassen

STG LykkeLiga
STAVTRUP ALL STARS
Stavtrup Håndbold IF

40 98 16 63

mail@anetteba.dk

Anette Arentsen

SBI – LykkeLiga
Svebølle Boldklub og Idrætsforening

60383515

Katrineludvig@outlook.dk

Katrine Koustrup Ludvig Olsen

Ribe HK Blues
Ribe Håndboldklub

30699977

mro@factum2.dk

Mikael Roskjær

Ravnsborgs Vikings
Ravnsborg

51 90 15 10

kand.karina@hotmail.dk

Karina Andersen

Randers Freja Kidz
Randers Freja

23 34 56 04

ullalundgaard3@gmail.com

Ulla Lundgaard

RIF Superstar
Rørvig If

24 45 26 88

camilla4500@gmail.com

Camilla Jønck

RH Warriors
Rødovre Håndboldklub

53770805

mariaroos@live.com

Maria Roos

Odense Star Kidz
Højby Håndbold

28 87 50 09

christina.simpson.roen@gmail.com

Christina Røn

Næstved LykkeLiga
Næstved Håndbold

26114257

formand.nhh@gmail.com

Finn Jensen

Nyborg Superkidz
Nyborg GIF Håndbold

40565206

soonlouise@outlook.dk

Louise Petersen

New Kidz
Dronninglund IF

31473814

Anders.Madsen@99454545.dk

Anders Madsen

NFH´s LykkeLiga Starz
Nykøbing F Håndboldklub

60 91 45 47

joanrygaard@icloud.com

Joan Rygaard

Músabróðir
Lynghedens Lykkebørn
Lynghede specialskole

60 64 11 36

hoejvang_jul@hotmail.dk

Marianne Jul Jensen

Lykkeliga SHK Vordingborg
Sydsjællands Håndboldklub

21180570

Lykkebalder@hotmail.com

Heidi Lykke

Lykkeliga Kjellerup
Kjellerup Håndboldklub

31 21 39 63

annkirkegaard73@gmail.com

Ann Kirkegaard

Lykkekids Roskilde
Roskilde Håndbold

24 83 95 92

lindalund1204@gmail.com

Linda Lund

LykkeLiga Mors
HF Mors / VIF Mors

40178903

pernille.andersen2@hotmail.com

Pernille Andersen

LykkeLiga Holbæk
Holbæk Håndbold

27827050

michaelolander@hotmail.com

Michael Olander Rasmussen

Lundapisurnar
Eydnudeild Føroyar

+298770130

Morten.hust@gmail.com

Morten Hust

Krusedulle Kidz
Tårs-Ugilt IF

25642275

charlottemeyer081170@gmail.com

Charlotte Ann Meyer

Kongens Lyngby Kidz
Lyngby Håndbold Klub

26897152

hebh@gentofte.dk

Helle Bøg Hansen

Kanon KIDZ
Frederikshavn FFI

51430015

hanne.houmann@hotmail.com

Hanne Houmann

KLG Håndbold Kidz
KLG Håndbold

20649862

mona@herskind.se

Mona Herskind

Ishøj LykkeLigahold
Ishøj Håndbold forening

24983958

i-ama@live.dk

Lise Hostrup

Indsatsstyrkerne
Køge Håndboldklub

20 85 53 51

thunem2009@hotmail.com

Bettina Thunem

Høng Lykke Kids
Løve/Høng Håndbold

27125837

mie-kantso@hotmail.com

Mie Kantsø

Høj KIDZ
Høj Håndbold

27825056

Jonssons@cool.dk

Gitte Jønsson

Hold Glad
Otterup håndbold klub

29805721

Rocco0206@gmail.com

Jette Møller

HIK/Rosendals Håndboldhelte
HIK-Rosendal Håndbold

25271269

vibeke@stad-hobro.dk

Vibeke Herløv Stad

HH UNIkids Horsens
Horsens HK

20783449

dennishansen@hk-73.dk

Dennis Byskov Hansen

Gødvad Kidz
Gødvad IF Håndbold

60220763

louisesvenstrupnielsen@hotmail.com

Louise Svenstrup Nielsen

Greve Lykkeliga
Greve Håndbold

20770116

baskler@webspeed.dk

Betina Eg Askler

Granit Kidz
GHI Greenies
IF32 GHI (Glostrup håndbold og idræt)

28 56 50 10

tina-lindskov@hotmail.com

Tina Lindskov Larsen

Frederiksberg Stjerner
FIF / Ydum

40204482

kristoffer@prescient.dk

Kristoffer Hvidsteen

Favrskov Fighters
Hadsten Håndbold

40342757

jacobbardino@hotmail.com

Jacob Bardino

Esbjergs Energibasser
IF92 håndbold og Team Esbjerg

61268127

panzermellerup@gmail.com

Pernille Mellerup

Ebberup LykkeLiga
Ebberup If

40760167

bold@ebberup-if.dk

Bo Hartmann

Dybkær Specialskole
Dybkær Specialskole

41 62 76 75

nivaaheidi@gmail.com

Søren Nivaa

De Glade Unger
BR66 Langeskov

23 45 20 22

cs@larsendk.dk

Claus Schmidt Hansen

Brædstrup Stjernerne
Brædstrup HK

22177971

Greens@privat.dk

Anne-Mette Green Olsen

Brenderup Lykke Kidz
Brenderup IF

20992973

christina.fly1972@gmail.com

Christina Sølvsten Fly

Blue Fighters
Toftlund IF

30365940

berndt101@hotmail.com

Lis Berndt Jacobsen

Allerød Heart Kids
Allerød Håndboldklub

22903596

kirasmus1@gmail.com

Kim Brøgger Rasmussen

Aars HK Super Dogs
Aars Håndboldklub

29419626

Anitta_S_T@hotmail.com

Anitta Skovhus Thyrrestrup

Team Kvie Sø Håndbold
Kvie Sø Efterskole

42 22 25 07

Ln@kviesoefterskole.dk

Lennart Nielsen

Hillerød Håndbolds Lykkestjerner
Hillerød Håndboldklub

23968524

malene_1_94@hotmail.com

Malene Smedegaard

Nük Håndbold Starz
Nük Håndbold

+299250639

majahnielsen1@gmail.com

Maja Nielsen

Bjerringbro Blue Stars
Bjerringbro FH

23470440

aovergaard60@gmail.com

Annette Overgaard

Ajax Happy Kidz
Ajax København

60139726

al@aumento.dk

Anja Linde

Aabybro HK LykkeLiga
Aabybro HK

22 69 27 27

Marianne@dissingkragh.dk

Marianne Dissing Kragh

Ama’r Super Kids
Amager SK

28729781

lykkeliga@amager-sk.dk

Nikoline Stig Christensen

Aalborg Kidz
Nøvling IF

60630904

rikke@lykkeliga.dk

Rikke Nielsen