LykkeLiga Teams

LykkeLiga spreder sig med lynets hast. Siden begyndelsen i 2017 er hele 33 hold startet op over hele landet.

På denne side kan du se en aktuel oversigt over, hvor du finder dit nærmeste LykkeLiga hold.

Aalborg Kidz

Klub: Nøvling
By:
Aalborg (Gistrup)
Kontaktperson: Rikke Nielsen
E-mail: rikke@lykkeliga.dk
Tlf: 60 63 09 04

Ajax Happy Kidz

Klub: Ajax København 
By: København
Kontaktperson: Frederikke Rejgaard Kristensen
E-mail: frederikkerejgaard@gmail.com
Tlf: 22179948

Ama'r Super Kids

Klub: Amager SK
By: København S
Kontaktperson: Lotte Møller Sørensen
E-mail: lykkeliga@amager-sk.dk
Tlf: 25614451

De Glade Unger

Klub: BR66 Langeskov
By: Langeskov
Kontaktperson: Claus Schmidt Hansen
E-mail: cs@larsendk.dk
Tlf: 23452022

Dybkær Specialskole

By: Silkeborg
Klub:
Kontaktperson: Søren Nivaa
E-mail:nivaa@c.dk
Tlf: 41627675

Frederikshavn kanon KIDZ

Klub: Frederikshavn FFI
By: Frederikshavn
Kontaktperson: Anne Louise Kristensen
E-mail: annelouisek@frederikshavn.dk
Tlf: 60 63 09 04

Granit Kidz

Klub: Aa.I.F.
By: Aakirkeby
Kontaktperson: Martin Byder
E-mail: granitperker@gmail.com
Tlf: 28880277

Gødvad Kidz

Klub: Gødvad IF Håndbold
By: Silkeborg
Kontaktperson: Christina Kjæmpe
E-mail: christinakjmpe@gmail.com
Tlf: 25744175

HH UNIkids Horsens

Klub: Horsens HK
By: Tørring
Kontaktperson: Inge Kruse
E-mail: inge@vadkruse.dk
Tlf: 22269926

Høj KIDZ

Klub: Høj Håndbold
By: Ølstykke
Kontaktperson: Søren Bendtsen
E-mail: jabb@jabb.dk
Tlf: 61423905

Håndbold Kids Skive

Klub: Skive Fh
By: Skive
Kontaktperson: Maria Kristensen
E-mail: kjaersgaarden@live.dk
Tlf: 22322323

Aabybro LykkeLiga

Klub: Aabybro HK
By: Aabybro
Kontaktperson: Marianne Dissing Kragh
E-mail: Marianne@dissingkragh.dk
Tlf: 22692727

Indsatsstyrkerne

Klub: Køge Håndboldklub
By: Køge
Kontaktperson: Bettina Thunem
E-mail: thunem2009@hotmail.com
Tlf: 20855351

IF Stjernen

Klub: IF Stjernen
By: Odense M
Kontaktperson: Christina Røn
E-mail: christina.simpson.roen@gmail.com
Tlf: 28875009

KIF Kidz

Klub: KIF Kolding
By: Kolding
Kontaktperson: Rikke Poulin
E-mail: poulinrikke@gmail.com
Tlf: 41620863

KLG Håndboldkidz

Klub: KLG Håndbold
By: Herning
Kontaktperson: Sune Kjeldgaard
E-mail: klghaandbold@gmail.com
Tlf: 40872532

Lundapisurnar

Klub: Eydnudeild Føroyar
By: Kvivik (Færøerne)
Kontaktperson: Morten Hust
E-mail: Morten.hust@gmail.com
Tlf: +298250437

New Kids

Klub: Dronninglund IF
By: Dronninglund
Kontaktperson: Lenette Duncker
E-mail: lenetteduncker@privat.dk
Tlf: 21963078

NHF Lykkeliga

Klub: Nykøbing F Håndboldklub
By: Nykøbing
Kontaktperson: Joan Rygaard
E-mail: rygaard@privat.dk
Tlf: 60914547

Nyborg Superkidz

Klub: Nyborg GIF Håndbold
By: Nyborg
Kontaktperson: Karina Rohde Bjørch
E-mail: karina.rohde72@gmail.com
Tlf: 22173858

Ribe HK Blues

Klub: Ribe Håndboldklub
By: Ribe
Kontaktperson: Rikke Rohrsted
E-mail: rr@rohrsted.dk
Tlf: 40446919

Speciel Kids - Helsingør Håndbold

Klub: Helsingør Håndbold
By: Helsingør
Kontaktperson: Louise Ahlmann Iversen
E-mail: lr@hels-gym.dk
Tlf: 29656563

Spil_Lopperne Thy Kidz

Klub: Thisted Håndbold
By: Thisted
Kontaktperson: Else Munkholm
E-mail: else_munk@hotmail.com
Tlf: 60122632

Stavtrup All Stars

Klub: Stavtrup Håndbold IF
By: Viby J
Kontaktperson: Anette Arentsen
E-mail: mail@anetteba.dk
Tlf: 40981663

Spil_Lopperne Thy Kidz

Klub: Thisted Håndbold
By: Thisted
Kontaktperson: Else Munkholm
E-mail: else_munk@hotmail.com
Tlf: 60122632

Stavtrup All Stars

Klub: Stavtrup Håndbold IF
By: Viby J
Kontaktperson: Anette Arentsen
E-mail: mail@anetteba.dk
Tlf: 40981663